Apie mus

Kaip ir daugelis, sveikata, sveikesniu gyvenimo būdu ir tradicinės medicinos alternatyvomis pradėjau domėtis, kai pačios šeimą užklupo nesibaigiančios sveikatos problemos. Vienas iš mano dviejų sūnų sirgo labai dažnai, gydytojai nuolatos išrašydavo daugybę nelabai veiksmingų vaistų, o mane, kaip mamą, dažnai apimdavo neviltis, kad šios problemos niekada nesibaigs.

Kadangi gydantis tradicine medicina rezultatų nebuvo, arba jis būdavo labai trumpalaikis, pažįstami vis dažniau pradėjo rekomenduoti įvairius natūralius produktus, maisto papildus ir kita. Rytuose neveltui yra tikima, kad mokytojas ateina tada, kai mokinys yra pasiruošęs. Tikriausiai aš jau buvau pasiruošusi, todėl šią informacija priėmiau, ir gana greitai pastebėjau, kad natūralūs produktai VEIKIA, ir tvarko organizmo problemas iš esmės. Mano sūnaus sveikatos problemoms sprendžiantis, draugai ir artimieji pradėjo klausti patarimų, pradėjo prašyti pagalbos gaunant vieną ar kitą produktą.

Todėl 2012 metais kilo mintis, kad ir kiti žmonės turi turėti galimybę gyventi sveikiau, rūpintis savo sveikata ir buitimi natūralesniais būdais. Todėl atidariau jaukią, mažą, kiekvieną savo klientą mylinčią parduotuvę Šilutėje, kurioje ir gyvenu. Grįžtantys ir lojalūs klientai - tikriausiai didžiausia padėka už rūpestį ir nuoširdžius patarimus, kuriuos stengiuosi duoti kiekvienam. O ir patarimai gimsta natūraliai - iš grįžtančių klientų sėkmės istorijų. 

Laikui bėgant apie mus sužinojo vis daugiau klientų iš kitų Lietuvos miestų. Pas mus pradėjo atvažiuoti klientai iš vis tolimesnių Lietuvos kampelių, tuo pačiu klausinėdami, ar neturime filialių kituose Lietuvos miestuose. Todėl galiausiai nusprendžiau, kad norint suteikti jiems patogų apsipirkimą ir aptarnavimą - laikas plėstis į plačiuosius "interneto vandenis".

Todėl su didžiausia meile kiekvienam iš jūsų pristatau savo "kūdikį" - internetinę parduotuvę Dovanaisgamtos.lt 

Čia tik per laiką ir klientų patirtį atrinkti maisto papildai, augaliniai ekstraktai, žolelių arbatos, sveikas maistas, natūrali kosmetika, aromaterapijos gaminiai ir daugybė dovanų ir suvenyrų visoms Jums svarbioms progoms. 

Tikiu, kad visos sveikatos bėdos žmogui duotos neveltui. Jos duotos, kad kažką suprastume, kažko pasimokytume ir pakeistume savo gyvenimą, kartais tik truputį, o kartais - iš esmės. O ilgametė patirtis byloja, kad kiekvienos problemos sprendimui yra dovana iš gamtos, reikia tik ja pasikliauti...

Kilus klausimų, neaiškumų, kokių produktų Jums reikėtų vienu ar kitu atveju, visada galite man rašyti ir skambinti kontaktais, esančiai skiltyje "Kontaktai". Jeigu tik galėsiu- visada nuoširdžiai padėsiu.

 

Su meile,

Jūsų Jūratė 

Rašyk
Skambink