Kvapas AUTOMOBILIUI “Musk Sicile”, 6 ml

Prekės kodas: ELNABIL-021

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kvapas AUTOMOBILIUI  “Musk Sicile”, 6 ml

Kvapai automobilyje gal būti saldaus ir minkšto aromato. "Musk Sicile" yra tikras malonumas jūsų pojūčiams: saldus ir apvalus, pagamintas iš kavos ir kriaušių natų ir subtiliai sustiprintas gėlėtomis vidurinėmis natomis, prie kurių prisijungia apatinės medienos ir vanilinės natos. Kvapai automobiliui - tai lyg kvepalai Jums, išsirinkus tinkamą, kiekvienas, kuris įsės į Jūsų automobilį, pajus Jūsų išskirtinimumą ir asmenybę. 

€999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Gamintojas: El Nabil

Kvapas AUTOMOBILIUI  “Musk Sicile”, 6 ml

Kvapai automobilyje gal būti saldaus ir minkšto aromato. "Musk Sicile" yra tikras malonumas jūsų pojūčiams: saldus ir apvalus, pagamintas iš kavos ir kriaušių natų ir subtiliai sustiprintas gėlėtomis vidurinėmis natomis, prie kurių prisijungia apatinės medienos ir vanilinės natos. Kvapai automobiliui - tai lyg kvepalai Jums, išsirinkus tinkamą, kiekvienas, kuris įsės į Jūsų automobilį, pajus Jūsų išskirtinimumą ir asmenybę. 

Grynasis kiekis: 6 ml

Aromatas:
Viršutinės natos: kava, kriaušė, rožinės uogos
Vidurinės natos: apelsinų žiedai, jazminas
Apatinės natos: vanilė, kedras, pačiulis

 

Sudėtis paremta kvepalų ekstraktais iš Prancūzijos.

NAUDOJIMAS:

Atsukite auksinį dangtelį ir nuimkite jį. Tada uždarykite kvepalus ir keletą sekundžių apverskite juos aukštyn kojomis, kad kvapas galėtų pasklisti per medieną. Pageidautina jį pastatyti už automobilio galinio vaizdo veidrodžio.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink