ALIEJINIAI KVEPALAI "Amber of Yemen", 5 ml

Prekės kodas: ELNABIL-011

Turimas kiekis: Išparduota

ALIEJINIAI KVEPALAI "Amber of Yemen", 5 ml

"Amber of Yemen" atskleidžia savo uoslės turtingumą viršutinėse natose, pagamintose iš bergamočių ir rožių. Dėl gėlių ir gintaro kvapo vidurinės ir apatinės natos tampa neblėstančiu aromatu, kuris visą dieną žadins jūsų pojūčius.

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Gamintojas: El Nabil

ALIEJINIAI KVEPALAI "Amber of Yemen", 5 ml

"Amber of Yemen" atskleidžia savo uoslės turtingumą viršutinėse natose, pagamintose iš bergamočių ir rožių. Dėl gėlių ir gintaro kvapo vidurinės ir apatinės natos tampa neblėstančiu aromatu, kuris visą dieną žadins jūsų pojūčius.

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

Tokie kvepalai turi apvalų besisukantį rutuliuką buteliuko viršuje. Tokiu būdu kvepalai yra užtepami ant odos. Geriausios vietos šių kvepalų tepimui – riešai, oda už ausų, kaklas. Taip naudojami, aliejiniai kvepalai lengvai įsigeria į odą ir nesukuria “šleifo paskui” žmogų. Paprastai aliejiniai kvepalai ir jų aromatase išlieka apie nuo 6 iki 10 valandų, priklausomai nuo individualios žmogaus odos savybių. Tačiau reikia prisiminti, kad šie kvepalai turi būti naudojami itin atsargiai dėvint šviesius rūbus.

 

Aromatas

Viršutinės natos: bergamotė, rožė

Vidurinės natos: ylang-ylang, pelargonija

Apatinės natos: gintaras, kedras, sandalmedis, pačiulis

 

Naudojimas:

Šie aliejiniai kvepalai naudojami itin subtiliai. Sukamuoju aplikatoriumi švelniai tepkite kvepalus ant pulsavimo vietų, tokių kaip riešai, oda už ausų, kaklas.

Jei norite harmonizuoti kvapą, užbaigite šį aromatą, švelniai purškite ant viršaus „El Nabil Eau de Parfum“.

 

Grynasis kiekis: 5 ml

Sudėtis: Koncentruoti kvepalai be alkoholio, citronelolis, geraniolis, eugenolis, benzilbenzoatas, limonenas, linalolis, citralas, izo-eugenolis, benzilo alkoholis, benzilo cinamatas.

Šį ingredientų sąrašas gali būti keičiamas, žiūrėkite įsigyto produkto pakuotę.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink