ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Jakarta", 5 ml

Prekės kodas: ELNABIL-003

Turimas kiekis: Išparduota

ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Jakarta", 5 ml

"Musk Jakarta" aromatas pasižymi viršutine energijos suteikiančių ir egzotinių vaisių ličio ir mandarino kvapo nata, prie jos prisideda apelsino žiedai, o aromatą užbaigia subtilus medienos aromatas. 

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Gamintojas: El Nabil

ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Jakarta", 5 ml

"Musk Jakarta" aromatas pasižymi viršutine energijos suteikiančių ir egzotinių vaisių ličio ir mandarino kvapo nata, prie jos prisideda apelsino žiedai, o aromatą užbaigia subtilus medienos aromatas. 

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

Tokie kvepalai turi apvalų besisukantį rutuliuką buteliuko viršuje. Tokiu būdu kvepalai yra užtepami ant odos. Geriausios vietos šių kvepalų tepimui – riešai, oda už ausų, kaklas. Taip naudojami, aliejiniai kvepalai lengvai įsigeria į odą ir nesukuria “šleifo paskui” žmogų. Paprastai aliejiniai kvepalai ir jų aromatase išlieka apie nuo 6 iki 10 valandų, priklausomai nuo individualios žmogaus odos savybių. Tačiau reikia prisiminti, kad šie kvepalai turi būti naudojami itin atsargiai dėvint šviesius rūbus.

 

Aromatas

Viršutinės natos: ličiai, mandarinai, lotoso lapai

Vidurinės natos: apelsinų žiedai, jūrinės natos

Apatinės natos: Tonka pupelės, taurieji medžiai, benzoinas, krištolo gintaras

 

Naudojimas:

Šie aliejiniai kvepalai naudojami itin subtiliai. Sukamuoju aplikatoriumi švelniai tepkite kvepalus ant pulsavimo vietų, tokių kaip riešai, oda už ausų, kaklas.

Jei norite harmonizuoti kvapą, užbaigite šį aromatą, švelniai purškite ant viršaus „El Nabil Eau de Parfum“.

 

Grynasis kiekis: 5 ml

Sudėtis: Koncentruoti kvepalai be alkoholio, Hexyl cinnamal, Limonen, Linalool, Alpha-Amylcinnamal Dehyde, Citronellol, citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol.

 

Šį ingredientų sąrašas gali būti keičiamas, žiūrėkite įsigyto produkto pakuotę.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink