ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Tropical", 5 ml

Prekės kodas: ELNABIL-005

Turimas kiekis: Išparduota

ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Tropical", 5 ml

Keliaukite po žemynus naudodami šiuos kvepalus, įkvėptus gražiausių idiliškų atvirukų! Atogrąžų muskusas pažadina jusles apelsinų, mangų ir pasiflorų vaisių natomis, išaukštintomis magnolijos ir hibisko.

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Gamintojas: El Nabil

ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Tropical", 5 ml

Keliaukite po žemynus naudodami šiuos kvepalus, įkvėptus gražiausių idiliškų atvirukų! Atogrąžų muskusas pažadina jusles apelsinų, mangų ir pasiflorų vaisių natomis, išaukštintomis magnolijos ir hibisko.

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

Tokie kvepalai turi apvalų besisukantį rutuliuką buteliuko viršuje. Tokiu būdu kvepalai yra užtepami ant odos. Geriausios vietos šių kvepalų tepimui – riešai, oda už ausų, kaklas. Taip naudojami, aliejiniai kvepalai lengvai įsigeria į odą ir nesukuria “šleifo paskui” žmogų. Paprastai aliejiniai kvepalai ir jų aromatase išlieka apie nuo 6 iki 10 valandų, priklausomai nuo individualios žmogaus odos savybių. Tačiau reikia prisiminti, kad šie kvepalai turi būti naudojami itin atsargiai dėvint šviesius rūbus.

 

Aromatas

Viršutinės natos: pasiflorų vaisiai, mango, apelsinai

Vidurinės natos: magnolija, baltas persikas, skaidri gėlė

Apatinės natos: baltas muskusas, šviesi mediena, raudoni vaisiai, hibiskas

 

Naudojimas:

Šie aliejiniai kvepalai naudojami itin subtiliai. Sukamuoju aplikatoriumi švelniai tepkite kvepalus ant pulsavimo vietų, tokių kaip riešai, oda už ausų, kaklas.

Jei norite harmonizuoti kvapą, užbaigite šį aromatą, švelniai purškite ant viršaus „El Nabil Eau de Parfum“.

 

Grynasis kiekis: 5 ml

Sudėtis: Koncentruoti kvepalai be alkoholio, Limone, Citronellol, Alpha-Iso-Methylionone, Hexyl Cinnamaldehyde, Citral, Linalool.

 

Šį ingredientų sąrašas gali būti keičiamas, žiūrėkite įsigyto produkto pakuotę.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink