KVEPALAI "Intense Musk Slim", 15 ml

Prekės kodas: ELNABIL-014

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

KVEPALAI "Intense Musk Slim", 15 ml

Prabanga kiekvienam

Keliaukite į subtilų ir saldų pasaulį su "Intense Musk Slim"  kvepalų ekstraktu. Pirmąją aštrią natą sustiprina baltų gėlių derinys ir apatinė muskuso nata.

Labai stiprus kvepalų koncentratas, pakanka vieno purškimo, kad aromatas būtų jaučiamas visą dieną. Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. 

€1899 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Gamintojas: El Nabil

KVEPALAI "Intense Musk Slim", 15 ml

Prabanga kiekvienam

Keliaukite į subtilų ir saldų pasaulį su "Intense Musk Slim"  kvepalų ekstraktu. Pirmąją aštrią natą sustiprina baltų gėlių derinys ir apatinė muskuso nata.

Labai stiprus kvepalų koncentratas, pakanka vieno purškimo, kad aromatas būtų jaučiamas visą dieną. Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. 

Aromatas

Viršutinės natosvaisių natos, apelsinas

Vidurinės natos: baltos gėlės

Apatinės natos: muskusas

 

Naudojimas:

Kvepalų ekstraktas "Intense Musk Slim" turėtų būti purškiamas ant pulsavimo taškų, tokių kaip riešai, už ausų, ant iškirptės ir kaklo ar krūtinės. Kūno šilumos koncentracijos srityse kvepalai geriau prisitvirtina ir išskleidžia savo aromatą. Nepamirškite apie sąnarius, kurie menkiausio judesio metu skleis subtilų aromatą.

 

Grynasis kiekis: 15 ml

Sudėtis: Alkoholis, vanduo, kvepalai, benzil salicilatas, hidroksicitronellas, limonenas, linalolis, citronelis, citralas.

Šį ingredientų sąrašas gali būti keičiamas, žiūrėkite įsigyto produkto pakuotę.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink