AVIEČIŲ sėklų aliejus, 30 ml

Prekės kodas: AROMANATURAL-001

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

AVIEČIŲ sėklų aliejus, 30 ml

Šalto spaudimo, nerafinuotas, ekologiškai užaugintų aviečių sėklų (lot. Rubus ideausaliejus dėl savo gebėjimo sudaryti natūralų riebalų lipidų barjerą ir išlaikyti drėgmę odoje, jis grąžina odai elastingumą ir drėgmę. Padeda atkurti odos tonusą ir išlaikyti normalų kalogeno lygį. Aviečių sėklų aliejus giliai prasiskverbia į odą, greitai susigeria nepalikdamas riebaus blizgesio. Antioksidantas, padeda apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo.

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Vokietija

AVIEČIŲ sėklų aliejus, 30 ml

Šalto spaudimo, nerafinuotas, ekologiškai užaugintų aviečių sėklų (lot. Rubus ideausaliejus dėl savo gebėjimo sudaryti natūralų riebalų lipidų barjerą ir išlaikyti drėgmę odoje, jis grąžina odai elastingumą ir drėgmę. Padeda atkurti odos tonusą ir išlaikyti normalų kalogeno lygį. Aviečių sėklų aliejus giliai prasiskverbia į odą, greitai susigeria nepalikdamas riebaus blizgesio. Antioksidantas, padeda apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo.

Naudojimas: naudokite mišiniuose su kitais aliejais (1–10 proc.) ant drėgnos odos arba pridėkite į gaminamas kosmetikos priemones. 

Tamsaus stiklo buteliuke.

Grynasis kiekis: 30 ml

Gamintojas: „Aroma Natural“ – kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės eteriniai aliejai, baziniai augaliniai aliejai, kosmetinis molis. Žaliava atkeliauja iš viso pasaulio, o supakuojama Lietuvoje.

Sudėtis: aviečių sėklų aliejus.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink