ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Slim", 5 ml

Prekės kodas: ELNABIL-004

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Slim", 5 ml

Kvepalų ekstraktas "Musk Slim" nuneš Jus į subtilų ir saldų pasaulį. Pirmąją aštrią natą sustiprina baltų gėlių derinys ir muskusinė apatinė nata.

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

€799 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Gamintojas: El Nabil

ALIEJINIAI KVEPALAI "Musk Slim", 5 ml

Kvepalų ekstraktas "Musk Slim" nuneš Jus į subtilų ir saldų pasaulį. Pirmąją aštrią natą sustiprina baltų gėlių derinys ir muskusinė apatinė nata.

Kvepalų ekstraktas arba kvepalai yra gryniausia ir kilniausia parfumerijos kategorija, galinti pasiekti 100% koncentracija. Aliejiniai kvepalai ir yra 100% kvapo esencija, kurioje nėra jokių parfumerinių skiediklių. 

Tokie kvepalai turi apvalų besisukantį rutuliuką buteliuko viršuje. Tokiu būdu kvepalai yra užtepami ant odos. Geriausios vietos šių kvepalų tepimui – riešai, oda už ausų, kaklas. Taip naudojami, aliejiniai kvepalai lengvai įsigeria į odą ir nesukuria “šleifo paskui” žmogų. Paprastai aliejiniai kvepalai ir jų aromatase išlieka apie nuo 6 iki 10 valandų, priklausomai nuo individualios žmogaus odos savybių. Tačiau reikia prisiminti, kad šie kvepalai turi būti naudojami itin atsargiai dėvint šviesius rūbus.

 

Aromatas

Viršutinės natos: vaisinės natos, apelsinas

Vidurinės natos: baltos gėlės

Apatinės natos: muskusas

 

Naudojimas:

Šie aliejiniai kvepalai naudojami itin subtiliai. Sukamuoju aplikatoriumi švelniai tepkite kvepalus ant pulsavimo vietų, tokių kaip riešai, oda už ausų, kaklas.

Jei norite harmonizuoti kvapą, užbaigite šį aromatą, švelniai purškite ant viršaus „El Nabil Eau de Parfum“.

 

Grynasis kiekis: 5 ml

 

Sudėtis: Koncentruoti kvepalai be alkoholio, benzil salicilatas, limonas, hidroksicitronellalas, linalolis, citronelis, citralas.

Šį ingredientų sąrašas gali būti keičiamas, žiūrėkite įsigyto produkto pakuotę.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink