Maltos MARGAINIO sėklos, 250 g

Prekės kodas: CHIA-024

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Maltos MARGAINIO sėklos, 450 g

Margainis, pasižymintis savo turtinga sudėtimi ir gydomosiomis savybėmis, jau 2000 metų naudojamas kaip natūrali priemonė gerai kepenų funkcijai palaikyti.

Margainio sėklos yra gausios silimarino, kuris teigiamai veikia kepenų darbą, skatina ląstelių atsinaujinimą, saugo nuo toksinių pažeidimų, teigiamai veikia esant infekciniams kepenų pažeidimams, apsinuodijimams ar pažeidimams dėl stiprių vaistų ar kitų cheminių preparatų vartojimo. Silimarinas veikia kaip puikus antioksidantas (poveikis 10 kartų didesnis nei vitamino E), saugo kepenis nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, aktyvina natūraliąsias kepenų savybes išvalyti organizmą nuo toksinių medžiagų.

€699 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lenkija

Maltos MARGAINIO sėklos, 450 g

Margainis, pasižymintis savo turtinga sudėtimi ir gydomosiomis savybėmis, jau 2000 metų naudojamas kaip natūrali priemonė gerai kepenų funkcijai palaikyti.

Margainio sėklos yra gausios silimarino, kuris teigiamai veikia kepenų darbą, skatina ląstelių atsinaujinimą, saugo nuo toksinių pažeidimų, teigiamai veikia esant infekciniams kepenų pažeidimams, apsinuodijimams ar pažeidimams dėl stiprių vaistų ar kitų cheminių preparatų vartojimo. Silimarinas veikia kaip puikus antioksidantas (poveikis 10 kartų didesnis nei vitamino E), saugo kepenis nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, aktyvina natūraliąsias kepenų savybes išvalyti organizmą nuo toksinių medžiagų.

Margainio sėklos pasižymi hepatoprotekciniu, antioksidaciniu poveikiu: gydo toksinius hepatitus, efektyviai šalina kenksmingas medžiagas iš kepenų, neutralizuoja toksinus ir virusus, padeda kepenims greičiau regeneruotis.

Vartojimas: rekomenduojama 1 arbatinį šaukštelį margainio sėklų užplikyti stikline verdančio vandens, palaikyti šiltai 10-20 min., nukošti. Gerti po pusė stiklinės 2 katrus per dieną, geriau prieš valgį.

Grynasis kiekis: 250 gramų

Sudėtis: Margainio sėklos 100 %

Kilmės šalis: Lenkija

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink